Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-01041-D5

Obroża Garmin TT 15

Cena brutto
1499.00 PLN

Dostępność:
7 do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA

Opis | Specyfikacja techniczna | Wyposażenie | Kompatybilność | Gwarancja | Pomoc
UWAGA !!!
Korzystanie z urządzenia w Polsce wymaga stosownego zezwolenia (licencji) na używanie częstotliwości 154,400 MHz. W zależności od kraju użytkowania produktu, postanowienia licencji częstotliwości mogą się od siebie różnić. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się na stronie producenta: http://www8.garmin.com/astro-legal/index.html. Nieuprawnione użycie produktu może skutkować sankcjami prawnymi lub skonfiskowaniem urządzenia przez uprawnione służby. Dlatego też Nabywca zobligowany jest do podpisania ze Sprzedawcą stosownej umowy (wzór umowy do wglądu wysyłany jest do Nabywcy w początkowej fazie realizacji procesu zakupu) zezwalającej na wykorzystywanie wskazanej częstotliwości radiowej.

W Europie nie jest dozwolone korzystanie z częstotliwości komunikacji, która w Stanach Zjednoczonych jest wykorzystywana przez modele Alpha i Astro oraz obroże T 5, TT 15 oraz DC. W celu uzyskania zgodności z lokalnymi przepisami funkcja przesyłania częstotliwości radiowej umożliwiająca komunikację między produkowanymi w Stanach Zjednoczonych obrożami i urządzeniami ręcznymi nie będzie działać w Europie.

Urządzenia do śledzenia i szkolenia psów TT 15 z obrożą to montowane na górze odbiorniki GPS/GLONASS wysokiej czułości, które korzystają z 18 poziomów chwilowej i ciągłej stymulacji oraz z sygnału dźwiękowego i wibracji aktywowanych z poziomu urządzenia Alpha® 100. Urządzenia są zgodne z urządzeniem Astro®320 wyłącznie w zakresie śledzenia. Urządzenia te służą do śledzenia i szklenia psów i są wodoszczelne do głębokości 10 metrów (1 atm) oraz wystarczająco wytrzymałe, aby towarzyszyć psu w jego wędrówkach, zapewniając zasięg o promieniu 14,5 km (T 15). Funkcje stymulacji pozwalają na szkolenie każdego psa osobno. Tradycyjna stymulacja pozwala na szybkie zmiany wstępnie określonych 6 poziomów stymulacji (niski średni i wysoki), podczas gdy stymulacja liniowa umożliwia stopniowe zwiększanie stymulacji w przedziale 18 poziomów.