Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-01070-01

Garmin BarkLimiter

Cena brutto
349.00 PLN

Dostępność:
brak

Opis | Specyfikacja techniczna | Wyposażenie | Gwarancja | Pomoc

BarkLimiter to pierwsze na świecie, intuicyjne urządzenie elektroniczne umożliwiające kontrolę szczekania, zaprojektowane przez firmę Garmin z wykorzystaniem uznanej technologii tresury psów Tri-Tronics®. BarkLimiter odróżnia szczekanie od innych dźwięków wydawanych przez psa, opierając rozpoznawanie szczekania o wbudowany akcelerometr. Dodatkowo nasza własna, zaawansowana technologia korekcji szczekania zapewnia ciągłe i natychmiastowe występowanie sygnałów korygujących, przy czym zbędne korekcje będące wynikiem zewnętrznego hałasu zostały w tym urządzeniu praktycznie wyeliminowane.

Stworzyliśmy BarkLimiter jako produkt łatwy w użytkowaniu i gotowy do pracy od razu po wyjęciu go z pudełka, a także wyposażyliśmy go w funkcję Autorise, której celem jest automatyczne dostosowanie poziomu treningu do optymalnej intensywności pozwalającej na eliminację zbędnego szczekania; żadnych dodatkowych przygotowań. Oprócz tego Bark Odometer™ powie Ci również ile razy Twój pies zaszczekał podczas Twojej nieobecności.

Technologia rozpoznawania szczekania

BarkLimiter rozpoznaje dźwięk szczekania którego źródłem są wyłącznie wibracje z gardła psa. Rozwiązanie to praktycznie eliminuje zbędne korekcje, które mogłyby być spowodowane przez drapanie lub skrobanie, lub też przez inne dźwięki jak np. szczekanie psa znajdującego się w pobliżu (np. w stadzie psów). BarkLimiter został również zaprojektowany tak, aby rozpoznawać różnice w typie szczekania. Jego zadaniem jest bowiem eliminowanie obsesyjnego lub dokuczliwego szczekania, przy jednoczesnym ignorowaniu “dobrego” szczekania. Dzięki temu pies może zakomunikować np. zranienie czy niebezpieczeństwo nie powodując w ten sposób aktywacji urządzenia.

Technologia Autorise

BarkLimiter od razu po wyjęciu z opakowania jest automatycznie ustawiony do pracy w trybie Autorise. Nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek przygotowań. Dzięki temu właściciel psa może odczuć natychmiastową ulgę od uciążliwego szczekania. Autorise rozpoczyna pracę od najniższego poziomu korekcji szczekania i stopniowo podnosi ten poziom aż do chwili gdy pies zaprzestanie zbędnego szczekania.

Ręczna konfiguracja

Właściciel psa, jeśli zaistnieje taka potrzeba, ma również możliwość przełączenia trybu pracy z automatycznego na ręczny. Dostępny licznik szczęknięć, zliczający ich ilość, pozwala określić efektywność ręcznie wybranego poziomu korekcji.

Ustawienia wibracji

Właściciel psa może skonfigurować BarkLimiter tak, aby do eliminacji szczekania korzystał on z wibracji zamiast stymulacji.

Niewielki, lekki, wodoszczelny

BarkLimiter został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu minimalizmu formy. W kompaktowej obudowie zastosowano elektrody ze stali nierdzewnej zoptymalizowane do pracy na psie dowolnej rasy i grubości sierści oraz łatwo dostępny pojemnik na baterie.

Wymienne baterie

BarkLimiter wykorzystuje wymienną baterię CR2, która zapewnia długi czas pracy sięgający nawet 10 miesięcy.