Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-01407-03

Garmin vivofit 2 (różowy)

Cena brutto
329.00 PLN

Dostępność:
brak

Opis | Specyfikacja techniczna | Wyposażenie | Gwarancja | Pomoc
Vivofit 2 to monitor aktywności wyposażony w podświetlany wyświetlacz i baterię, która starcza na cały rok. Co więcej, przypomina o aktywności w ciągu dnia. Jeśli przez godzinę lub dłużej poziom Twojej aktywności był niski, pasek ruchu i alerty dźwiękowe powiadomią Cię o tym.

Opaska vívofit 2 nieustannie monitoruje Twoje postępy - przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dane dotyczące kroków, kalorii i pokonanego dystansu oraz godzinę wyświetla na przejrzystym, podświetlanym wyświetlaczu. Wybierz tryb snu, gdy idziesz spać, a będzie ona monitorowała Twój odpoczynek. W serwisie Garmin Connect możesz zobaczyć łączną liczbę godzin snu, a także fazy ruchu i spokojnego snu. Opaska vívofit 2 jest wodoszczelna, więc możesz bez obaw zmoknąć lub iść z nią pod prysznic. Dzięki baterii zapewniającej zasilanie przez cały rok możesz nie rozstawać się z opaską, co pomoże Ci zrealizować Twoje postanowienia. Miękka i elastyczna opaska jest wyposażona w obracaną o 90 stopni klamrę, która gwarantuje, że opaska będzie się trzymać nadgarstka. Dodatkowe opaski w różnych kolorach pomogą Ci dopasować urządzenie vívofit do ubioru.

Badania wykazują, że długie okresy braku aktywności, np. siedzenie przy biurku, zmniejszają produkcję przez organizm enzymów spalających tkankę tłuszczową. Proces ten można odwrócić, robiąc w ciągu dnia częste, krótkie przerwy na chód. Choć może się zdarzyć, że stracisz poczucie czasu i zapomnisz o ruchu, opaska vivofit 2 będzie pamiętać za Ciebie. Czerwony pasek ruchu i łagodne ostrzeżenia dźwiękowe pojawią się na wyświetlaczu po godzinie braku aktywności. Pasek ruchu będzie pojawiał się co 15 minut, aż zresetujesz go, spacerując przez kilka minut. Nie chcesz, by co godzinę rozbrzmiewał dźwięk ostrzeżenia? Ustaw zgodne urządzenie mobilne, by sygnalizowało Ci konieczność ruchu wibracjami.

Gdy będziesz gotów zrobić kolejny krok w kierunku zdrowszego trybu życia, możesz zacząć korzystać z dodatkowych funkcji motywacyjnych, jakie oferuje opaska vívofit 2. Funkcja stopera pozwala zmierzyć czas aktywności, takiej jak chód lub bieg, które to dane można później zapisać i wysłać do serwisu Garmin Connect. Sparowanie opaski vívofit 2 z czujnikiem tętna umożliwia rejestrowanie danych o tętnie i o wyznaczonych strefach podczas ćwiczeń fitness, takich jak bieganie lub trening kardio na siłowni, w celu uzyskania bardziej szczegółowych danych o liczbie spalonych kalorii. Aby dokładnie monitorować kalorie, możesz utworzyć konto w serwisie MyFitnessPal i powiązać je z kontem Garmin Connect. Dzięki temu możesz porównywać liczbę spożytych kalorii z łączną liczbą spalonych kalorii, które opaska vívofit 2 rejestruje przez cały dzień.

W ciągu dnia vívofit 2 automatycznie synchronizuje dane z serwisem Garmin Connect, w którym można obserwować swoje postępy, dołączać do internetowych wyzwań i zdobywać wirtualne odznaki dla dodatkowej motywacji. Po zapisaniu się zyskasz dostęp do bezpłatnego portalu społecznościowego z komputera lub zgodnego urządzenia mobilnego dzięki aplikacji Garmin Connect™ Mobile.