Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-11565-00

Garmin City Navigator Morocco NT (microSD)

Cena brutto
379.00 PLN

Dostępność:
zapytaj o dostępność

Opis | Pokrycie | Kompatybilność | Pomoc
Podróżuj bezpiecznie ulicami Maroka. City Navigator Morocco NT zawiera szczegółowe mapy dróg do urządzenia oraz obejmuje tysiące punktów szczególnych dla wybranego regionu, co zapewnia nawigację z precyzyjnymi i szczegółowymi wskazówkami do dowolnego adresu lub skrzyżowania. Wyznaczaj trasy do restauracji, stacji benzynowych, kwater, atrakcji i wielu innych. Zawiera informacje dotyczące ważniejszych obszarów miejskich w Maroku.
Mapy zawierają ponad 74 000 km (46 000 mil) dróg, w tym autostrady, krajowe i regionalne drogi główne oraz drogi lokalne w Maroku, ponad 41 000 punktów szczególnych w całym kraju, w tym restauracje, zakwaterowanie, atrakcje, stacje benzynowe, sklepy i wiele innych, szczegółowe wskazówki w zgodnym urządzeniu, funkcję wymawiania nazw ulic (przykład: „Skręć w prawo na ul. Dworcowej”), funkcje nawigacyjne, takie jak ograniczenia skrętu, poruszanie się na rondach i ograniczenia prędkości oraz dane o ruchu drogowym dla zgodnych urządzeń wykorzystujących odbiorniki komunikatów drogowych.

Uwaga! Karta NIE zawiera oprogramowania komputerowego, które pozwala planować wycieczki na komputerze i przesyłać punkty, trasy oraz ślady pomiędzy komputerem i urządzeniem

Uwaga! To NIE jest aktualizacja mapy.