Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-11595-00

Garmin City Navigator Southern Africa NT (microSD)

Cena brutto
389.00 PLN

Dostępność:
zapytaj o dostępność

Opis | Pokrycie | Kompatybilność | Pomoc
Podróżuj bezpiecznie ulicami Afryki Południowej. City Navigator Southern Africa NT zawiera szczegółowe mapy dróg i punkty szczególne do urządzenia Garmin, zapewniając nawigację z precyzyjnymi i szczegółowymi wskazówkami do dowolnego adresu lub skrzyżowania. Wyznaczaj trasy do restauracji, stacji benzynowych, kwater, atrakcji i wielu innych. Produkt obejmuje szczegółowe mapy Republiki Południowej Afryki i dróg łączących miejscowości oraz mapy Lesotho, Suazi, Namibii i wybranych obszarów Botswany.
Mapy zawierają ponad 720 000 km (450 000 mil) dróg, w tym autostrady, krajowe i regionalne drogi główne oraz drogi lokalne w Republice Południowej Afryki, ponad 200 000 punktów szczególnych w całym kraju, obejmujących restauracje, stacje benzynowe, zakwaterowanie, atrakcje, dworce kolejowe i wiele innych. Ponadto oprogramowanie wyświetla szczegółowe wskazówki w zgodnym urządzeniu, obsługuje funkcję wymawiania nazw ulic (przykład: „Skręć w prawo na ul. Dworcowej”), zawiera funkcje nawigacyjne, takie jak ograniczenia skrętu, poruszanie się na rondach i ograniczenia prędkości, dane o ruchu drogowym dla zgodnych urządzeń wykorzystujących odbiorniki komunikatów drogowych.

Uwaga! Karta NIE zawiera oprogramowania komputerowego, które pozwala planować wycieczki na komputerze i przesyłać punkty, trasy oraz ślady pomiędzy komputerem i urządzeniem

Uwaga! To NIE jest aktualizacja mapy. Jeśli chcesz zaktualizować mapę zainstalowaną w urządzeniu, sprawdź dostępność aktualizacji dożywotniej tutaj.