Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-12104-00

Czujnik prędkości i kadencji Garmin

Cena brutto
286.00 PLN

Dostępność:
brak

Opis | Kompatybilność | Gwarancja | Pomoc

Łatwe w instalacji, bezprzewodowe (zasięg do 10 metrów) czujniki umożliwiają wygodne monitorowanie prędkości jazdy oraz rytmu pedałowania. Brak magnesów i innych nieosłoniętych elementów, które wymagałyby odpowiedniego wyrównania, wodoszczelność o klasie 1 ATM (do 10 metrów, odporne na śnieg, deszcz i zachlapania) oraz wymienna bateria CR2032 pozwalająca na funkcjonowanie czujników w typowym trybie pracy nawet do roku czasu sprawiają, że czujniki te są łatwe w instalacji i konserwacji, a przekładanie ich między rowerami jest szybkie i wygodne.

Czujnik rytmu pasuje do każdego rozmiaru ramienia korby. Jego zadaniem jest pomiar liczby obrotów pedałów na minutę, ułatwiający pełne wykorzystanie potencjału treningu. Czujnik prędkości można zamontować na piaście dowolnego z kół, a dzięki automatycznej kalibracji z urządzeniem zapewnia on dokładny pomiar prędkości i dystansu w każdych warunkach - w tym w pomieszczeniu zamkniętym, podczas korzystania z trenażera rowerowego. Połączenie możliwości obu czujników pozwala na łatwą poprawę własnych wyników oraz porównanie ich z wynikami innych osób.

Zestaw składa się z czujnika prędkości, uchwytu do czujnika prędkości, czujnika kadencji (rytmu), pasków montażowych do czujnika kadencji (rytmu).