Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-C0811-20

HEU467S - Blackpool-Cardiff (microSD)

Cena brutto
539.00 PLN

Dostępność:
zapytaj o dostępność
DARMOWA DOSTAWA

Opis | Specyfikacja techniczna | Pokrycie | Kompatybilność | Pomoc
BlueChart® to wyjątkowe morskie mapy kartograficzne firmy Garmin. Mapy stanowią uzupełnienie linii przenośnych urządzeń nawigacyjnych oraz ploterów nawigacyjnych firmy Garmin.

Ta lina produktów kartograficznych została opracowana, aby umożliwić interaktywne przeglądanie danych map morskich. Rezultatem prac nad nimi są urządzenia nawigacyjne z innowacyjnymi mapami kartograficznymi zawierającymi dane oparte na obiektach. Szczegółowe elektroniczne mapy morskie po wyświetleniu w ploterze nawigacyjnym firmy Garmin nie różnią się wyglądem od papierowych map.

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wyświetlić szczegółowe opisy oznaczeń i symboli spotykanych zwykle na mapach morskich. Przesuwając kursor po mapie, można wyświetlić opisy izobat, numer mapy, nazwę pomocy nawigacyjnej itp.

Bogate kolory i cieniowanie map morskich, a także obszerne informacje dotyczące usług morskich oraz znaczenia symboli IALA odnoszących się do pomocy nawigacyjnych ułatwiają interpretację i zwiększają widoczność.

Widok 3D z perspektywy „oka marynarza” oraz tradycyjny widok 2D z góry ułatwiają orientację i odczyt map. Mapa BlueChart wyświetlona w ploterze nawigacyjnym lub w przenośnym urządzeniu nawigacyjnym GPS firmy Garmin ma z założenia odpowiadać wyglądowi papierowych map.

Funkcje obejmują cieniowanie między izobatami, sondowanie punktowe, pomoce nawigacyjne, plany portów, wraki, przeszkody, strefy pływów, mapy wędkarskie, obszary zamknięte itp. Dane map kartograficznych BlueChart opierają się na obiektach, co oznacza, że można przesuwać mapy do obiektu, który jest na niej widoczny, i natychmiast wyświetlać odnoszące się do niego informacje. Ponadto mapy wędkarskie zawierają szczegółowe dane batymetryczne, które ułatwiają odczyt izobat oraz sondowanie dna. Produkt ten umożliwia także wyświetlenie wyraźnego dna oraz zwiększenie czytelności map poprzez usunięcie z nich informacji nawigacyjnych, co przyda się szczególnie wędkarzom.