Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-01069-02

Garmin Delta Bundle

Cena brutto
749.00 PLN

Dostępność:
brak
DARMOWA DOSTAWA

Opis | Specyfikacja techniczna | Wyposażenie | Gwarancja | Pomoc
Wyposazone w czytelny ekran LCD urzadzenie Delta, przeznaczone do zdalnego treningu psa, wykorzystuje uznana technologie Tri-Tronics® i wyznacza nowy standard w dziedzinie tresury; intuicyjne, obsluga za pomoca trzech przycisków na panelu frontowym; dwa wydzielone przyciski na bokach obudowy pozwalaja regulowac poziom treningu oraz wybrac psa (mozesz trenowac do 3 psów przy uzyciu dodatkowych urzadzen dla psów). Delta potrafi równiez zapamietac indywidualne ustawienia tresury psa, a takze jest zoptymalizowana do pracy na psie dowolnej rasy i o dowolnej dlugosci siersci.

Prosto i efektywnie

Delta została zaprojektowana z myślą o ergonomii użytkowania, dzięki czemu do jej obsługi wystarczy jedna ręka za pomocą której operować można 3 przyciskami “akcji” dostępnymi na panelu frontowym, uruchamiającymi stymulację, dźwięk lub wibrację. Boczne przyciski i czytelny ekran LCD dają treserowi możliwość łatwej zmiany konfiguracji treningu lub zmiany psa który będzie tresowany. Urządzenie jest zoptymalizowane do pracy na psie dowolnej rasy i dowolnej długości sierści oraz zapewnia efektywny zasięg sięgający 1/2 mili (około 800 metrów).

3 sposoby tresury Twojego psa

Delta oferuje tresującemu psa możliwość korzystania z urządzenia na kilka sposobów: ciągła i chwilowa stymulacja, wibracja oraz dźwięk. Możliwe jest również użycie wszystkich trzech form w trakcie jednej sesji treningowej. 3 dostępne konfiguracje korekcji (wyświetlane na ekranie LCD), pozwalają trenerowi wybrać najwłaściwszą formę treasury stosownie do sytuacji oraz temperamentu psa. Delta zapewnia zasięg sięgający 800 metrów i możliwość tresowania maksymalnie 3 psów (z zastosowaniem dodatkowych urządzeń dla psów, dostępnych osobno) z szybką możliwością zmiany aktualnie tresowanego psa.

Wytrzymałe, wodoszczelne, z długim czasem pracy

Jak wszystkie produkty firmy Garmin, Delta została zaprojektowana jako urządzenie efektywne, wytrzymałe i wodoszczelne (IPX7), a jednocześnie zapewniające długi czas pracy przy zastosowaniu wbudowanego akumulatora litowo-jonowego zarówno w nadajniku jak i w urządzeniu dla psa.