Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-01069-03

Garmin Delta Sport Bundle

Cena brutto
699.00 PLN

Dostępność:
brak
DARMOWA DOSTAWA

Opis | Specyfikacja techniczna | Wyposażenie | Gwarancja | Pomoc

Wyposażone w czytelny ekran LCD urządzenie Delta Sport przeznaczone do zdalnego treningu psa, wykorzystuje uznaną technologię Tri-Tronics® i wyznacza nowy standard w zakresie tresury psów; intuicyjny kontroler posiadający 3 przyciski na panelu frontowym; wydzielone przyciski po bokach obudowy umożliwiające dostosowanie treningu oraz wybór psa (urządzenie może obsługiwać do 3 psów posiadających dodatkowe urządzenia dla psów). Urządzenie Delta Sport może nawet zapamiętać indywidualne ustawienia treningu psa i jest przygotowane do pracy z psem każdej rasy, o dowolnej długości sierści. Delta Sport udostępnia również wbudowany BarkLimiter™ (ogranicznik szczekania) do użytkowania zarówno w domu jak i w otwartym terenie.

Prosto i efektywnie

Delta Sport została zaprojektowana z myślą o ergonomii użytkowania, dzięki czemu do jej obsługi wystarczy jedna ręka za pomocą której operować można 3 przyciskami “akcji” dostępnymi na panelu frontowym, uruchamiającymi stymulację, dźwięk lub wibrację. Boczne przyciski i czytelny ekran LCD dają treserowi możliwość łatwej zmiany konfiguracji treningu lub zmiany psa który będzie tresowany. Urządzenie jest zoptymalizowane do pracy na psie dowolnej rasy oraz dowolnej długości sierści i zapewnia efektywny zasięg sięgający 3/4 mili (około 1200 metrów).

3 sposoby tresury Twojego psa

Delta Sport oferuje tresującemu psa możliwość korzystania z urządzenia na kilka sposobów: ciągła i chwilowa stymulacja, wibracja oraz dźwięk. Możliwe jest również użycie wszystkich trzech form w trakcie jednej sesji treningowej. 5 dostępnych konfiguracji korekcji (wyświetlane na ekranie LCD), pozwalają trenerowi wybrać najwłaściwszą formę tresury stosownie do sytuacji oraz temperamentu psa. Delta Sport zapewnia możliwość tresowania maksymalnie 3 psów (z zastosowaniem dodatkowych urządzeń dla psów, dostępnych osobno) z szybką możliwością zmiany aktualnie tresowanego psa.

Wbudowany ogranicznik szczekania

Delta Sport jest pierwszym elektronicznym urządzeniem do tresury psów, które posiada wbudowany ogranicznik szczekania - Garmin BarkLimiter. BarkLimiter potrafi określić różnice pomiędzy pożądanym i niepożądanym szczekaniem, jak również odróżnić je od innych wibracji będących wynikiem drapania czy skrobania, czy też szczekania innych psów. Dzięki temu praktycznie wyeliminowane zostało występowanie zbędnych lub nadmiernych sygnałów korygujących zachowanie psa. Funkcja Autorise automatycznie dostosowuje poziom treningu do optymalnego poziomu pozwalającego na eliminację zbędnego szczekania. Trener może również przejść do ręcznego trybu pracy jeśli chce zachować pełną kontrolę nad przebiegiem tresury.

Wytrzymały, wodoszczelny, z długim czasem pracy

Jak wszystkie produkty firmy Garmin przeznaczone do pracy w otwartym terenie, Delta Sport jest efektywnym, wytrzymałym i wodoszczelnym (IPX7) urządzeniem zapewniającym długi czas pracy bez konieczności ładowania wbudowanego akumulatora litowo-jonowego (dotyczy to zarówno nadajnika jak i urządzenia dla psa).