Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-00566-18

Kabel Garmin GTM 21 (Premium Traffic / zasilanie)

Cena brutto
259.00 PLN

Dostępność:
brak

Opis | Kompatybilność | Gwarancja | Pomoc
Urządzenie GTM 21 jest zintegrowanym radiowym odbiornikiem komunikatów drogowych Premium TMC (Traffic Message Channel z dożywotnią subskrypcją) z anteną i adapterem podłączanym do gniazda zapalniczki samochodowej (długość przewodu to 164,6 cm). Urządzenie, stworzone specjalnie dla europejskich wersji zgodnych urządzeń Garmin, odbiera cyfrowe informacje (jeśli są dostępne) o utrudnieniach oraz robotach drogowych i przesyła je do urządzenia Garmin, aby mogło ono zaproponować alternatywne trasy. Dane drogowe TMC są dostępne w coraz większej liczbie miast w całej Europie i zapewniają komunikaty, szczegółowe powiadomienia o wypadkach, robotach drogowych, akcjach ratunkowych i policyjnych itp. - można więc wzrokowo monitorować ruch na drodze, a jeśli to konieczne, unikać korków i utrudnień.
Model GTM 21 jest w pełni przenośnym urządzeniem typu plug-and-play, które do zasilania wykorzystuje adapter do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Nie jest konieczna żadna profesjonalna instalacja. Wystarczy przymocować antenę do szyby przedniej pojazdu za pomocą przyssawek. Następnie trzeba podłączyć urządzenie GTM 21 do zgodnego urządzenia Garmin i już można odbierać dane.
Ponieważ informacje o ruchu drogowym odbierane są przez „cichy” radiowy kanał danych (w zakresie 88–108 MHz), można słuchać muzyki lub programów informacyjnych przez radio samochodowe bez zakłóceń powodowanych przez przychodzące transmisje radiowych informacji o ruchu drogowym.

W komplecie z urządzeniem dostarczane są: kabel zasilający z modułem Premium TMC, antena TMC.