Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-00570-00

Kabel Garmin GTM 12 (FM Traffic)

Cena brutto
145.00 PLN

Dostępność:
brak

Opis | Kompatybilność | Gwarancja | Pomoc
Urządzenie GTM 12 jest radiowym odbiornikiem komunikatów drogowych TMC (Traffic Message Channel) z anteną. Urządzenie, stworzone specjalnie dla europejskich wersji zgodnych urządzeń Garmin, odbiera cyfrowe informacje (jeśli są dostępne) o utrudnieniach oraz robotach drogowych i przesyła je do urządzenia Garmin, aby mogło ono zaproponować alternatywne trasy. Dane drogowe TMC są dostępne w coraz większej liczbie miast w całej Europie i zapewniają komunikaty, szczegółowe powiadomienia o wypadkach, robotach drogowych, akcjach ratunkowych i policyjnych itp. - można więc wzrokowo monitorować ruch na drodze, a jeśli to konieczne, unikać korków i utrudnień.
Model GTM 12 jest w pełni przenośnym urządzeniem typu plug-and-play dzięki czemu nie jest konieczna żadna profesjonalna instalacja. Wystarczy przymocować antenę do szyby przedniej pojazdu za pomocą przyssawek. Następnie trzeba podłączyć urządzenie GTM 12 do zgodnego urządzenia Garmin i już można odbierać dane.
Ponieważ informacje o ruchu drogowym odbierane są przez „cichy” radiowy kanał danych (w zakresie 88–108 MHz), można słuchać muzyki lub programów informacyjnych przez radio samochodowe bez zakłóceń powodowanych przez przychodzące transmisje radiowych informacji o ruchu drogowym.

W komplecie z urządzeniem dostarczane są: kabel z modułem TMC, antena TMC.