Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-10680-50

Garmin City Navigator Europe NT (microSD)

Cena brutto
265.00 PLN

Dostępność:
brak

Opis | Pokrycie | Kompatybilność | Pomoc
Produkt zawiera szczegółowe mapy dróg i punkty szczególne do zgodnego urządzenia, zapewniając nawigację z precyzyjnymi i szczegółowymi wskazówkami do dowolnego adresu lub skrzyżowania. Wyznaczaj trasy do restauracji, stacji benzynowych, kwater, atrakcji i wielu innych.
Mapa zawiera pełne mapy Europy Zachodniej i licznych krajów Europy Wschodniej, nowe, pełne mapy Turcji i bardziej szczegółowe mapy Czarnogóry, zwiększoną szczegółowość map Rumunii i Ukrainy, ponad 10.2 mln kilometrów (6,3 mln mil) dróg, w tym autostrady, krajowe i regionalne drogi główne oraz drogi lokalne w Europie Zachodniej i licznych krajach Europy Wschodniej, ponad 4,9 mln punktów szczególnych w całym kraju, w tym restauracje, zakwaterowanie, przejścia graniczne, atrakcje, stacje benzynowe, obozowiska, sklepy i wiele innych. Ponadto oprogramowanie zawiera poprawki do danych wymowy dla zgodnych urządzeń z wymową nazwy ulic (przykład: „Skręć w prawo na Main Street.”), funkcje nawigacyjne, takie jak ograniczenia skrętu, poruszanie się na rondach i ograniczenia prędkości, dane o ruchu drogowym dla zgodnych urządzeń wykorzystujących odbiorniki komunikatów drogowych.

Uwaga! Karta NIE zawiera oprogramowania komputerowego, które pozwala planować wycieczki na komputerze i przesyłać punkty, trasy oraz ślady pomiędzy komputerem i urządzeniem

Uwaga! To NIE jest aktualizacja mapy. Jeśli chcesz zaktualizować mapę zainstalowaną w urządzeniu, sprawdź dostępność aktualizacji jednokrotnej tutaj lub dożywotniej tutaj.