Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-11386-01

Garmin nuMaps Lifetime City Navigator Middle East & Northern Africa NT (zdrapka)

Cena brutto
449.00 PLN

Dostępność:
zapytaj o dostępność

Opis | Kompatybilność | Pomoc
nüMaps Lifetime to subskrypcja aktualizacji map rodziny City Navigator, którą można zakupić dla posiadanego urządzenia. Subskrypcja ta umożliwia korzystanie z aktualizacji map tak często, jak są one udostępniane przez firmę Garmin (do 4 razy w roku). Subskrypcja ta nie jest transferowalna tzn. obowiązuje wyłącznie dla urządzenia, dla którego została zakupiona oraz wyłącznie dla użytkownika który dokonał tego zakupu. Zakupu subskrypcji dokonuje się dla 1 urządzenia (jeśli jest ona potrzebna dla kolejnego urządzenia, konieczny jest zakup kolejnej subskrypcji) i nie ma możliwości jej przeniesienia na inne urządzenie (wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, w której urządzenie jest obsługiwane w serwisie, w ramach usługi gwarancyjnej lub pogwaranycjnej i podlega wymianie w tymże serwisie - w takim przypadku, oddając urządzenie do serwisu należy dołączyć do niego informację na temat zakupionej dla niego subskrypcji nüMaps Lifetime).

Produkt posiada formę karty-zdrapki, która zaweria kod umożliwiający aktywację subskrypcji nüMaps Lifetime w serwisie internetowym my.garmin.com. Aktualizacje map udostępniane będą w formie pliku do pobrania i obejmują zasób mapowy produktów City Navigator oraz dodatkowe elementy, takie jak baza budynków 3D, dane dla funkcji widoku skrzyżowań (Junction View) czy dane dla funkcji ASR (Automatic Speech Recognition - automatyczne rozpoznawanie mowy), do wykorzystania w kompatybilnych urządzeniach.

Uwaga! Subskrypcja NIE zawiera oprogramowania komputerowego, które pozwala planować wycieczki na komputerze i przesyłać punkty, trasy oraz ślady pomiędzy komputerem i urządzeniem

Uwaga! To NIE jest bazowa wersja mapy. Jeśli jeszcze nie posiadasz na swoim urządzeniu map z serii City Navigator Europe - sprawdź dostępność wersji bazowej tutaj.