Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-11548-00

Garmin City Navigator Egypt NT (microSD)

Cena brutto
379.00 PLN

Dostępność:
zapytaj o dostępność

Opis | Pokrycie | Kompatybilność | Pomoc
Podróżuj bezpiecznie ulicami Egiptu. City Navigator Egypt NT zawiera szczegółowe mapy dróg i punkty szczególne do urządzenia, zapewniając nawigację z precyzyjnymi i szczegółowymi wskazówkami do dowolnego adresu lub skrzyżowania. Wyznaczaj trasy do restauracji, stacji benzynowych, kwater, atrakcji i wielu innych. Produkt obejmuje mapy głównych dróg w Egipcie oraz mapę obszarów miejskich w Kairze.
Mapy zawierają ponad 84 000 km (52 000 mil) dróg w Egipcie, ponad 119 000 punktów szczególnych w całym kraju, w tym restauracje, zakwaterowanie, atrakcje, sklepy i wiele innych, szczegółowe wskazówki w zgodnym urządzeniu, funkcję wymawiania nazw ulic (przykład: „Skręć w prawo na ul. Dworcowej”), funkcje nawigacyjne, takie jak ograniczenia skrętu, poruszanie się na rondach i ograniczenia prędkości, a także dane o ruchu drogowym dla zgodnych urządzeń wykorzystujących odbiorniki komunikatów drogowych.

Uwaga! Karta NIE zawiera oprogramowania komputerowego, które pozwala planować wycieczki na komputerze i przesyłać punkty, trasy oraz ślady pomiędzy komputerem i urządzeniem.

Uwaga! To NIE jest aktualizacja mapy.