Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

 
MAPY
 
ID 010-11214-00

Garmin City Navigator China NT (microSD)

Cena brutto
259.00 PLN

Dostępność:
zapytaj o dostępność

Opis | Pokrycie | Kompatybilność | Pomoc
Blisko 7 milionów punktów szczególnych i szczegółowe mapy sieci dróg w kraju stanowią praktycznie wszystkie niezbędne informacje potrzebne do bezpiecznej podróży po Chinach. City Navigator China NT zawiera szczegółowe mapy ulic i punkty szczególne do urządzenia, zapewniając nawigację z precyzyjnymi i szczegółowymi wskazówkami do dowolnego adresu lub skrzyżowania. Wyznaczaj trasy do restauracji, sklepów, lotnisk i atrakcji, aby pod koniec dnia spokojnie wrócić do hotelu.
Mapa wyświetla drogi i nazwy w angielskiej wersji transkrypcji standardowego języka mandaryńskiego na alfabet łaciński, zawiera pełne mapy kraju z kompletną siecią dróg łączących miejscowości, szczegółowe mapy ponad 980 miast, w tym Pekinu, Shenyang, Szanghaju, Tiencinu, Qinhuangdao i Qingdao oraz blisko siedem milionów punktów POI, w tym obiektów sportowych, restauracji, hoteli, lotnisk, dworców kolejowych i wiele innych.

Uwaga! Karta NIE zawiera oprogramowania komputerowego, które pozwala planować wycieczki na komputerze i przesyłać punkty, trasy oraz ślady pomiędzy komputerem i urządzeniem

Uwaga! To NIE jest aktualizacja mapy.